helper@using Microsoft.AspNetCore.Http Hüseyin Çakar Mimarlık Hizmetleri

BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

  • HC Design Studio, mimarlık ve inşaat alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimleri ile alanında uzman kadrosunun gücüne dayanarak tasarım ve mimarlık hizmetleri sunmaktadır. Mümkün olan en güzel hizmeti sağlayabilmeyi amaçlayan ve bu doğrultuda iş veren ve  kullanıcının  isteklerini  göz önünde bulundurarak kaliteli mimarlık yapabilmeyi kendisine prensip edinmiştir. 
  • HC Design Studio disiplinli kadrosu ile hayatınızda farklılık yaratan tasarımlarıyla dünyada her an değişmekte olan mimari trendleri takip ederek farklı örnekleri yorumlayarak yeni bir bakış açısı getirmektedir. Bu yöntemlerle mimari tasarım anlayışına detay katarak mekandaki uyumu sağlayıp ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedeflemektedir.
  • HC Design Studio müşterilerinin, mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüştürülebilen çözümler sunarak mimari ve iç mimari tasarım üretim ve uygulama alanında beklentilere cevap verebilen müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Firmamız mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını titiz bir uygulama ile birleştiren alanında uzman kadrosu ile mimarlık deneyiminin gücünü dinamik ve paylaşımcı ilkesinden alır. 
  • HC Design Studio, günümüzün tasarım ilkeleriyle birleşen yenilikçi modern mimari tasarımları takip eden ve tüm detaylarıyla projelerinde uygulamayı hedefleyen, daima fonksiyonel ve işlevsel tasarımlar sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
  • iç mimarlık, dekorasyon, mimarlık, kuaför salonu tasarımı, kuaför salonu dekorasyonu, berber salonu dekorasyonu, daire dekorasyonu, kuaför salonu dekorasyonu, iç mimarlık dekorasyon firmaları, istanbul iç mimarlık firmaları, home dekorasyon, 3d mimari görselleştirme, mutfak banyo tadilat, daire dekorasyonu, daire tadilatı, ev dekorasyon tadilat, kuaför dekorasyonu,


Our awesome team

Hüseyin ÇAKAR

Kurucu

Hüseyin Çakar 1980 yılında Erzurum'da doğmuştur. 25 yılık deneyimi ile tecrübelerini koymuş olduğu hedefler doğrultusunda kararlı adımlarla yürüyen bir iş insanıdır.

Alperen İzci

Tasarımcı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme uzmanı. Mimari tasarımlar, sinema ve teknoloji ilgi alanları arasında önemli bir yer tutuyor. 

Zekeriya Yasir BAYSAL

İnşaat Mühendisi

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını  Yıldız  Teknik Üniversitesi'nde  İş güvenliği alanında yaptı.

Muhammed Said TOSUN

Sosyal Medya Uzmanı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Video düzenleme ve motion graphic alanlarında uzman, aktif olarak iki boyutlu tasarımlar yapmakta ve dijital içerikler oluşturmaktadır. 

Recep DORUL

Muhasebe ve Satınalma

1972 yılında Trabzon'da doğmuştur.İstanbul teknik üniversitesi makine resim ön lisans mezunudur.

Eşref APAYDIN

Teknik Şef

1980 Bakırköy'de doğdu. Bir çok projede teknik şef olarak başarıyla görev yaptı. 20 yıllık iş tecrübesiyle şirketimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Cüneyt DEMIR

El Sanatları Ustası

Cüneyt DEMİR 1984 yılında Erzurum'da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun olduktan sonra el sanatlarıyla ilgilenmeye başaladı. Şirketimizde bu alanda aktif olarak çalışmaya devam etmektedir. 

Osman BELGÜZAR

Teknik Personel

Metal işleme ustası

Enes Yasin YILMAZ

Teknik Personel

Hacı AKTAŞ

Mobilya Ustası


Rabi Selim BAŞAT

İç Mimar

29.02.1972 doğumlu olan  Rabi Selim BAŞAT, 1989 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Sahne ve Sanat Dekorasyonu bölümünde eğitimine başlayarak eğitimi üzerinden geçen 1 yılın sonunda aynı üniversitesin iç mimarlık bölümüne geçiş yaptı. Mezuniyeti sonrasında 1993-1995 yılları arasında İtalya'nın Floransa şehrinde yer alan Firenze Bella Arti. Üniversitesinde Interior Designer olarak eğitimine devam etti. 1995 yılında eğitimini tamamladı.

Rumeysa YILMAZ

Modelleme ve Görselleştirme Uzmanı

Bolu Abant İzzet BAYSAL Üniversitesi İç Mekan Tasarımı Bölümünde 2019 yılında eğitimini tamamladı.

Mehmet Esat ASLAN

Tasarım Uzmanı

Dicle Üniversitesi İç Mekan Bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur.